Sulge

TÄIDA VÄLJAD

  • et
  • en
  • ru
 

Mõõtmine

Aknakoda / Mõõtmine

KUIDAS MÕÕTA AKNAID hinnapäringu tarvis?

Järgneva õpetuse tulemused on mõeldud ainult hinnapakkumise koostamiseks (ei ole mõeldud tellimuse vormistamiseks!). Kui meie esindaja ei ole objektil kliendi esitatud mõõte kontrollinud, siis Aknakoda OÜ ei vastuta esitatud mõõtude õigsuse eest!

1. UUSEHITIS

Mõõtke ära akende ja uste avad. Saadud mõõtudest lahutage laiuses 30 mm ja kõrguses 20 mm. Lisaks saadud mõõtudele, esitage akende joonised, kus on ära märgitud akende jaotised jm.

VANA EHITIS

1. PUUMAJA

Võtke mõõdud väljastpoolt laiuses piirdelauast piirdelauani ja kõrguses veeplekist ülemise piirdelauani ja lisage mõlemale saadud mõõdule 50 mm. Nii saate ligilähedased akna laius- ja kõrgusmõõdud. Kui aknal on jaotised, siis võtke mõõt piirdelauast jaotise keskele. Võetud mõõtudele lisaks oleks hea kui saate teha ka pildi vanast, välja vahetatavast aknast.

VANA EHITIS

2. KIVI VÕI KROHVITUD MAJA

Võtke välimine aknava mõõt (laiuses põsest põseni ja kõrguses veepleki pealt ülemise põseni) ja lisage mõlemale mõõdule 30 mm.Nii saate ligilähedased akna laius- ja kõrgusmõõdud. Kui aknal on jaotised, siis võtke mõõt põsest jaotise keskele. Võetud mõõtudele lisaks oleks hea kui saate teha ka pildi vanast, välja vahetatavast aknast.