Sulge

TÄIDA VÄLJAD

  • et
  • en
  • ru
 

Olulised sündmused

Aknakoda / Olulised sündmused

AKNAKODA OÜ OLULISEMAID SÜNDMUSEID

05.2018:

PALJU ÕNNE meile kõigile! Saime valmis meie enda PVC-akende tehase aadressil Pärlimõisa tee 27 Pärnu linnas. 19 kuud kestnud protsessi tulemusena on meil nüüd kõikidele tänapäeva ootustele ja nõuetele vastav toomiskompleks (3200 m2). Olme- ja töötingimused meie töötajatele vastavad kõrgeimatele ootustele. Tootmisruumid on nüüd kaks korda suuremad kui meie eelmisel rendipinnal. Teenindusmaad materjalide ladustamiseks ja koormate laadimiseks jagub lahedalt. Läbi toimunud suurte muutuste suudame veelgi parema kvaliteediga Teid teenindada. Tulge meile külla ja rõõmustage koos meiega!

09.2017:

Meil sai valmis uus, kaasaegne koduleht. Loodame, et meie klientidel on nüüdsest veel täpsem ja lihtsamini leitav info meie toodete ja teenuste kohta.

28.04.2017:

Toimus Aknakoda OÜ müügiinimeste koolitus. Kordasime üle juba omandatud teadmisi, õppisime juurde uuenenud tehnilist infot erinevate akna profiilsüsteemide kohta. Külalislektoriks oli sulusetootja ROTO esindaja hr. Neeme Luik. Saime teada värskeimat infot kõikide uuenduste kohta. Oleme veendunud, et meie müügipersonal on peale koolitust veelgi pädevam ja valmis teenindama Teid veelgi proffessionaalsemal tasemel!

01.2017:

Jaanuaris alustasime enda PVC-akende tehase projekteerimist, pankadega ja ehitusfirmadega läbirääkimisi protsessi läbiviimiseks. Ehitusluba väljastati 04.07.17. Ehituse peatöövõtjaks valiti Pärnu REV Ehituse OÜ. Ehitis peaks valmima veebruari lõpus 2018 a. Uues tehases saab olema ca 3000 m2 kasulikku pinda, kaasaegsed ja kõigile tänapäeva ootustele vastavad tootmis-, kontori- ja olmeruumid.

31.08.2016:

Sõlmisid Eesti Töötukassa ja Aknakoda OÜ Koostööleppe, mille sisuks on veelgi parem koostöö ja personaalne teenindus. Kindlasti on see Koostöölepe tunnustus mõlemale osapoolele pikaaegsest ja aastatepikkusest koostööst. Koostööpartnerite hulka kuuluvad veel sellised lugupeetud ettevõtted nagu G4S Eesti AS, Selver AS, Tartu Ülikooli Kliinikum AS, Wendre AS, Sanatoorium Tervis AS jne.

11.03.2016:

Sai meie ettevõte Aknakoda OÜ 5 aastaseks. Sünnipäevaga seoses toimus peakontoris pidulik vastuvõtt meie töötajatele ja koostöö- partneritele. Meile esines hingelise muusikavalikuga tuntud laulija hr. Toomas Kuter. Peale kontserti nautisime üksteise seltskonda ja hõrkusid suupisteid. Palju õnne veelkord meie töötajatele ja tänusõnad meie koostööpartneritele! Samas oleme siiralt tänulikud kõikidele meid usaldanud klientidele, ilma kelleta meid olemas ei oleks!

02.2016

Seoses ettevõtte arenguga võtsime kasutusele veebruaris 2016 a. ettevõtte peakontoris Pärnus Savi 3 uued kontoriruumid (kokku 80 m2). Nii tootmisüksus kui ekspordiosakond said uued, kõiki töötajate vajadusi arvestavad tööprotsessiks vajalikud tingimused. Lisaks avaratele tööruumidele lisandus ka hubane puhkeruum. Oleme kindlad, et läbi töötajate töö- tingimuste parandamise, suudame pakkuda ka parimat klienditeenindust!

2016

Äripäev on hinnanud Aknakoda OÜ tegemisi ja arvanud meid 2016 aasta Eesti Gasellettevõtete hulka. Gaselliks valitakse ettevõte, kes on 3 aasta jooksul kasvatanud käivet ja kasumit rohkem kui 50%, on loonud kõige rohkem uusi töökohti, kannavad endas kiiresti areneva ettevõtte olulisi omadusi – paindlikkus, kiirus, julgus. Vaid alla 1% Eesti ettevõtetest on gasellid.

11.2015

Aknakoda OÜ-le eraldati novembris 2015 a. Pärnu Linnavalitsuse poolt ekspordi arendamise toetust 2956,80 eur-i. Selle projekti raames osalesime 29.-31.2016 a. Soomes ehitusmessil Rakenna & Remontoi Messut. Huvi meie toodete osas oli suur ja loodame loodud kontaktide kaasabil ekspordi kasvu.

04.2015

Võtsime kasutusele uue profiilsüsteemi Synego. Uus toode on parim PVC-akna hinna ja soojapidamise kombinatsioon!

03.2014

Aknakoda OÜ juhtkond osales 26.-29. märts 2014a. Saksamaal Nürnbergis Euroopa suurimal akna- ja aknatarvikute messil. Saadud uuenduslikke kogemusi on plaanis juurutada ka Aknakoda OÜ tootmisprotsessis.

2013:

Pärnumaa parimate ettevõtete 2013 a. tunnustamisel valiti Aknakoda OÜ parimaks alustanud ettevõtteks.