Sulge

TÄIDA VÄLJAD

  • et
  • en
  • ru
 

Peakontor ja tootmine

Peakontor ja PVC-aknatehas
Pärlimõisa tee 27, Pärnu , 80010
Tel.+372 44 56 238
Fax. +372 44 56 239
aknakoda@aknakoda.ee
Avatud: E-R 8.00-17.00
Ladu avatud: E ja R 8.00-11.30 13.00-16.30
reg.nr. 12072944
KMKR: EE101434342

Rainer Aru
Juhataja / juhatuse liige
Tel. +372 44 56 238
rainer.aru@aknakoda.ee

Andrus Pook
Tootmisdirektor /juhatuse liige
Tel. +372 44 56 238
andrus.pook@aknakoda.ee

Nigul Nurm
müügidirektor / juhatuse liige
Tel. +372 44 555 88
Mob. +372 51 36 827
nigul.nurm@aknakoda.ee

Kaja Tohv
Tootmisjuhi abi
Tel. +372 44 56 238
kaja.tohv@aknakoda.ee

Lea Lastik
Pearaamatupidaja
Tel. +372 44 56 239
lea.lastik@aknakoda.ee

Katrin Aru
Raamatupidaja
Tel. +372 44 56 239
katrin.aru@aknakoda.ee

Taigur Tikka
Projektijuht(müük)
Tel. +372 5300 6986
taigur@aknakoda.ee

Janar Mölder
Projektijuht(müük)
Tel. +372 524 0055
janar@aknakoda.ee