Sulge

TÄIDA VÄLJAD

  • et
  • en
  • ru
 

Peakontor ja tootmine

Peakontor ja PVC-aknatehas
Pärlimõisa tee 27, Pärnu , 80010
Tel.+372 44 56 238
Fax. +372 44 56 239
aknakoda@aknakoda.ee
Avatud: E-R 8.00-17.00
Ladu avatud: E ja R 8.00-11.30 13.00-16.30
reg.nr. 12072944
KMKR: EE101434342

Juhtkond

Rainer Aru
Juhataja / juhatuse liige
Tel. +372 44 56 238
rainer.aru@aknakoda.ee

Andrus Pook
Tootmisdirektor /juhatuse liige
Tel. +372 44 56 238
andrus.pook@aknakoda.ee

Nigul Nurm
Pärnu müügiüksuse juhataja / juhatuse liige
Tel. +372 44 56 238
Mob. +372 51 36 827

nigul.nurm@aknakoda.ee

Tootmine

Ahto Saar
Tootmisjuht
Tel./fax. +372 44 56 239
Mob. +372 51 988 327
ahto.saar@aknakoda.ee
Kristiina Nikolajeva
Tootmisjuhi assistent
Tel./fax. +372 44 56 239
Mob. +372 58 374 756
kristiina.nikolajeva@aknakoda.ee

Raamatupidamine

Lea Lastik
Pearaamatupidaja
Tel. +372 513 7246
lea.lastik@aknakoda.ee

Katrin Aru
Raamatupidaja
Tel. +372 524 6268
katrin.aru@aknakoda.ee

Pärnu PEAKONTORI müügiesindus

Esta Raudam
Müügisekretär
Tel./fax. +372 44 56 238
Mob. +372 59 19 5661
esta.raudam@aknakoda.ee
Janar Mölder
Projektijuht (müük)
Mob. +372 524 0055
janar@aknakoda.ee
Marko Erismaa
Paigaldusjuht
Tel./fax. +372 44 555 88
mob. +372 55 29188
marko.erismaa@aknakoda.ee