Sulge

TÄIDA VÄLJAD

  • et
  • en
  • ru
 

Järelmaks

Aknakoda / Järelmaks

LHV SOODSA JÄRELMAKSUGA SAAD AKENDE JA TEENUSE EEST TASUDA OSADENA!

Täida taotlus siin või meie esindustes ja teeme Sulle kohe pakkumise. Vastus taotlusele mõne minutiga. Sissemakse alates 0 eurost. Intress on Eesti üks soodsamaid ja see arvutatakse vaid laenujäägilt. Endale sobiva kuumakse suuruse ja tagasimakseperioodi saad valida ise.

Järelmaksu tingimused

Otsus järelmaksu anda kehtib 60 päeva. Selle perioodi jooksul saad pakutud limiidi ulatuses osta kaupu ja teenuseid.

Taotleja miinimum sissetulek 250 eurot kuus.

Lepingutasu alates 19,90 eurost.

Lepingu pikkus kuni 48 kuud.

Võimalik maksepuhkus kuni 3 kuud!

LHV järelmaksuga saab osta ka ettevõte, kes on tegutsenud vähemalt ühe aasta. Selleks esita taotlus , ettevõtte viimane majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne viimase kuu seisuga. Saada dokumendid aadressile jarelmaks@lhv.ee ja pakkumine edastatakse sulle hiljemalt kolme päeva jooksul. Vajadusel võime küsida ka käendust ettevõtte omanikult, juhatuse liikmelt või teiselt ettevõttelt.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee kodulehel helistage meie esindusse! Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.