Sulge

TÄIDA VÄLJAD

KAMPAANIA Vajuta siia, et näha kampaania lehte
  • et
  • en
  • ru
 

Peakontor ja tootmine

Peakontor ja PVC-aknatehas
Savi 3, Pärnu , 80010
Tel.+372 44 56 238
Fax. +372 44 56 239
aknakoda@aknakoda.ee
Avatud: E-R 8.00-17.00
Ladu avatud: E ja R 8.00-11.30 13.00-16.30
reg.nr. 12072944
KMKR: EE101434342

Rainer Aru
Juhataja / juhatuse liige
Tel. +372 44 56 238
rainer.aru@aknakoda.ee

Andrus Pook
Tootmisdirektor /juhatuse liige
Tel. +372 44 56 238
andrus.pook@aknakoda.ee

Alar Kodasma
Tootmisjuht
Tel. +372 44 56 238
tootmine.pvc@aknakoda.ee

Kaja Tohv
Tootmisjuhi abi
Tel. +372 44 56 238
kaja.tohv@aknakoda.ee

Lea Lastik
Pearaamatupidaja
Tel. +372 44 56 239
lea.lastik@aknakoda.ee

Katrin Aru
Raamatupidaja
Tel. +372 44 56 239
katrin.aru@aknakoda.ee

Erkki Lumisalu
Projektijuht(müük)
Tel. +372 513 9506
erkki@aknakoda.ee

Taigur Tikka
Projektijuht(müük)
Tel. +372 5300 6986
taigur@aknakoda.ee